Honda HRX

Napęd hydrostatyczny Cruise Control

Stosowany wyłącznie przez firmę Honda napęd hydrostatyczny Cruise Control pozwala na ustawienie i łatwą zmianę prędkości, co zapewnia znakomitą kontrolę nad kosiarką. Możliwe jest wybranie dowolnej, komfortowej prędkości z zakresu  (0 - 6,4 km/godz.).

 • Możesz wybrać tempo koszenia.
  Napęd Cruise Control pozwala na zmianę prędkości jazdy w zakresie od (0 - 6,4 km/godz.). Możesz stopniowo ustawiać prędkość tak, aby dostosować ją do warunków koszenia.

 • Szybkie ustawienie prędkości do własnych preferencji.
  Napęd Cruise Control pozwala na precyzyjną kontrolę prędkości kosiarki. Sterownik zmieniający prędkość znajduje się na uchwycie kosiarki. Przy pomocy pomarańczowej dźwigni zmiany prędkości można wybrać jedną z dziewięciu różnych ustawionych wcześniej prędkości "maksymalnych". Następnie, podczas koszenia, przy pomocy dźwigni sprzęgła można zmieniać prędkość od zera do ustawionej prędkości maksymalnej. Oczywiście, ustawioną prędkość maksymalną można w każdej chwili zmienić. Jest to łatwe i wygodne w użyciu.

 • Nie trzeba pchać kosiarki.
  Inaczej niż w przypadku innych układów napędowych o zmiennej prędkości, napęd Cruise Control firmy Honda pozwala na ustawienie prędkości i zapomnienie o niej. Nie ma potrzeby ciągłego pchania lub ciągnięcia kosiarki podczas koszenia.

 • Zapamiętywanie preferowanej prędkości.
  Musisz zatrzymać się, aby opróżnić kosz lub zrobić sobie przerwę? Tak jak w samochodzie, napęd Cruise Control pozwala na zapamiętanie preferowanej prędkości koszenia, a następnie natychmiastowy powrót do niej po wznowieniu koszenia.

 • Napęd przeznaczonych do trudnych zadań.
  Nasz napęd hydrostatyczny Cruise Control wykorzystuje pompę i silnik hydrauliczny, takie same, jakie znajdziesz w urządzeniach profesjonalnych. Prędkość przemieszczania się zmienia się zmieniając prędkość przepływu płynu hydraulicznego. Nie ma tu żadnego paska "ślizgowego" lub sprzęgła, które mogłyby się zużyć. Napęd taki jest przystosowany do dużych obciążeń i wyjątkowo trwały. Honda to jedyny producent oferujący taki zaawansowany napęd hydrauliczny w standardowych kosiarkach